top of page

КОЛАРИ, ОРДЕНИ 

Компанія Нагороди України є провідним виробником нагород в Україні. Ми одні з небагатьох, хто вміє виготовляти такі нагороди, як колари і шийні ордена. Ці вироби складні у виробництві і вимагають великий досвід в успішному їх виготовленні. Колари і шийні ордена - це високим ступенем нагород.
Ви можете розмістити замовлення на розробку і виготовлення Коллар або нашийних орденів, на Вашу унікального ескізу.
У виготовленні цього виду нагород найчастіше використовують такі технології як: ювелірне литво і штампування. Колари найчастіше мають металевий ланцюг, що складається з окремих, скріплених між собою ланок. Кількість ланок - різний і може коливатися від 40 до 60 штук в кожному ланцюзі. Шийні і плечові ордена кріпляться на широкій, щільною муаровою стрічці. Всі вироби мають гальванічне покриття і ювелірні емалі, що дозволяє зберегти первинний вигляд нагороди на багато десятиліть. За бажанням клієнта можна інкрустувати вироби кристалами Swarovski. У виробництві наших виробів ми використовуємо тільки якісний матеріал, європейських виробників.
Вартість виготовлення орденів прораховується індивідуально, маючи затверджений ескіз нагороди. Мінімальна кількість для запуску в роботу - 20 одиниць.

bottom of page